Činoherní klub, Ve Smečkách 26, Praha 1
O souboru
Dramatický kroužek Gymnázia Nad Alejí byl roku 2014 obnoven pod vedením profesorky Ivany Minárikové. Kromě představení ve školním divadle a výstupů na školní akademii se již dvakrát představil v rámci přehlídky amatérských souborů “ČK uvádí” s inscenacemi Pomáda (2016) a Hamlet (2017). Do Činoherního klubu se letos s velkým nadšením opět vrací, tentokrát s inscenací Past na myši podle detektivního příběhu Agathy Christie.

Gymnázium Nad Alejí / Dramatický kroužek:
Agatha Christie / PAST NA MYŠI
Penzion U Klášterní studně se pozvolna zaplňuje zajímavými hosty. Míří sem i kroky vraha, který si přijíždí vyřídit své účty. Kdo bude jeho další obětí?
 
Režie: vedoucí DK: Ivana Mináriková
Asistence: Adléta Hanžlová
Světla a zvuk: Vojtěch Talacko

Hrají:
Alena Vomlelová, Kateřina Kohoutová,
Jan Lebeda, Zuzana Kojecká,
Ester Zajícová, Šimon Hájek,
Daniel Adamov, Matyáš Rázga,
Matěj Holický.
 
O souboru
Dramatický kroužek Gymnázia Nad Alejí byl roku 2014 obnoven pod vedením profesorky Ivany Minárikové. Kromě představení ve školním divadle a výstupů na školní akademii se již dvakrát představil v rámci přehlídky amatérských souborů “ČK uvádí” s inscenacemi Pomáda (2016) a Hamlet (2017). Do Činoherního klubu se letos s velkým nadšením opět vrací, tentokrát s inscenací Past na myši podle detektivního příběhu Agathy Christie.© 2019 - Činoherní klub.
Činoherní klub, Ve Smečkách 26, Praha 1