Senát pro kulturu 23. – 27.5. 2021

Čtyři večery v Sala terrena ve Valdštejnské zahradě.

Děkujeme! #senatprokulturu


Společně s Dejvickým divadlem a Divadlem Na zábradlí uvedeme ve Valdštejnské zahradě v rámci akce “Senát pro kulturu – pomáháme umělcům do divadelního života” ve čtyřech večerech tři inscenace.

Program Činoherního klubu:
23. 7. Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho
24. 7. ZMĚNALéda (Manželskonemanželská povídka)
25. 7. Léda (Manželskonemanželská povídka)
26. 7. Léda (Manželskonemanželská povídka)

Začátek představení vždy ve 20:30, vstup od stanice metra A – Malostranská. Sala terrena ve Valdštejnské zahradě je zastřešená, hrajeme tak za každého počasí. Areál bude pro držitele vstupenky přístupný od 19:30.

Vstupenky na naše představení zakoupíte ZDE

Vzhledem k vnitřním pravidlům pro pořádání akcí na půdě Senátu ČR bohužel není možné přímo prodávat občerstvení (ani cokoliv jiného) v prostorách Valdštejnské zahrady.

Při velmi nepříznivém počasí si vyhrazujeme právo o pozdější začátek nebo zrušení představení. Informace o konání produkce při velmi nepříznivém počasí obdrží diváci přímo na místě konání. Představení se nikdy neruší předem. O přerušení či zrušení představení rozhoduje výhradně pořadatel na místě.

Z tohoto důvodu je nutné pro nákup občerstvení nejprve předem on-line objednat (a zakoupit) poukázky, které si v den představení vyzvednete u vstupu do areálu. Voucher má hodnotu 50,- a veškerá nabídka je upravena tak, aby byla dělitelná touto částkou.

V případě, že všechny zakoupené vouchery nevyužijete během akce Senát pro kulturu v termínu 16. 7.- 2. 8. 2021, můžete je využít pro nákup občerstvení v Kavárně Dejvického divadla (Zelená 15a, Praha 6) až do 30. 9. 2021.

Vouchery bude možno zakoupit od 1.6. zde na eshopu.


Program partnerských divadel:

Dejvické divadlo:
16. 7.  Ucpanej systém
17. 7.  Ucpanej systém
18. 7.  Vražda krále Gonzaga
19. 7.  Vražda krále Gonzaga

Divadlo Na zábradlí:
30. 7. Mýcení
31. 7. Mýcení
1. 8.  Korespondence V+W
2. 8.  Korespondence V+W

 
Senát pro kulturu 23. – 27.5. 2021

spk_ck.