BENEFIČNÍ PŘEDSTAVENÍ VE PROSPĚCH UKRAJINSKÝCH UTEČENCŮ – VE SPOLUPRÁCI S ARCIDIECÉZNÍ CHARITOU PRAHA

Vážení a milí diváci,
dovolte, abychom Vás pozvali v sobotu 19. června v 19.30 hodin na představení komedie Georgese Feydeaua DÁMSKÝ KREJČÍ – KOUPIT

Představení uvedeme ve spolupráci s Arcidiecézní charitou Praha, která vyhlásila sbírku na pomoc Ukrajincům, jež se v souvislosti s válečným konfliktem nacházejí na území pražské arcidiecéze v kritické situaci. Jde o lidi, kteří se kvůli válce nemohou vrátit do své vlasti, i ty, kteří opouštějí území Ukrajiny, aby zachránili své životy. Pražská arcidiecéze zahrnuje území Prahy, Středočeského kraje a části kraje Ústeckého.

Finanční zisk z představení předáme na tuto sbírku.

Zveme Vás srdečně a děkujeme Vám za Vaši pomoc
Činoherní klub

***

CHARITA PRO UKRAJINU
Také na webových stránkách Charity Česká republika www.charita.cz je možné pomoci. Ze sbírky CHARITA PRO UKRAJINU jsou financovány: humanitární pomoc směřovaná na Ukrajinu, ubytovací centra v Moldavsku, pomoc na ukrajinském území organizovaná ve spolupráci s Charitou Ukrajina, pomoc na hranicích a podpora uprchlíků v České republice. Síť Charit v České republice jim pomáhá zajistit základní potřeby, ať jde o ubytování, ošacení, potraviny či pomoc se zařizováním víz, školy, lékařské péče či tlumočení. Pro přicházející Ukrajince provozuje také infolinku v ukrajinštině.

 
BENEFIČNÍ PŘEDSTAVENÍ VE PROSPĚCH UKRAJINSKÝCH UTEČENCŮ –  VE SPOLUPRÁCI S ARCIDIECÉZNÍ CHARITOU PRAHA